Spokojení klienti

p. Mirek, 58let -9kg tuků

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost, kterou jsem získal při potřebě 
zhubnout. Od určité doby jsem začal přibírat, ale nevěnoval jsem tomu pozornost až do doby, kdy jsem přibral 10 kilo. Sám jsem si upravil jídelníček v domnění, že se vrátím zpátky pod 80 kilo, ale opak byl pravdou. Za pár měsíců jsem vážil 91 kilo. Při mé výšce 175cm,to nebylo to, co bych chtěl. Věděl jsem, že to sám nezvládnu. Oslovil jsem paní Reichmannovou.Na její radu jsem zcela změnil jídelníček. O radu jsem požádal na konci září 2015 a v lednu 2016 jsem vážil 82 kilo, o 9 kilo méně.Jsem nadšený a věřím, že 78 kilo budu mít za pár měsíců.        Moc děkuji Mirek

 

p. Dáša R. 46let, zatím -5kg tuků

paní Reichmannová, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi sestavila jídelníček. Moc mi to pomohlo. Cítím jse perfektně. Vůbec nejsem unavená, i jaterní testy mám lepší a  ještě pěkně pomalu hubnu, no to je super. Těším se na další spolupráci. Mějte se hezky a moooc děkuji. Vřele Vás doporučuji svým známým, ať jim taky pomůžete. Zdraví Dáša

 

p. Vladimíra 41let, zatím -8kg tuků

Když mám hodnotit hubnutí, kterým jsem prošla, musím napsat,že to bylo a je skvělé. Neměla jsem pocit hladu, nemusela jsem nic vážit a jen si jídlo upravit tak, aby do sebe zapadalo  jako "puzzle" a neduhy se vytrácely a to mě bavilo a baví. Příprava jídla zabere chvilku a je to hrozně dobré, chutné a zdravé. Takže doporučuji Všem.

 

p.Rostislav 55let, -10kg tuků

Děkuji za super jídelníček, který mi pomohl nastartovat mé tělo. Mám spousty energie, cítím se lehčí a je mi moc fajn.

 

p.Věra

Výborné, zkuste si to všichni, zdravé a přitom chutné! Nejlepší je, že si to může každý sám zkusit, vidí na vlastní oči, jak se co připravuje a hlavně, že je to docela jednoduché.

 

p.Tereza J., 49let, zatím -5,6kg tuků

Byla jsem stále unavená, bez energie. I když jsem jedla zdravě a cvičila, můj stav byl pořád stejný. Rozhodla jsem se vyhledat odbornou pomoc. Díky jídelníčku na míru a konzultacím s paní Reichmannovou, jsem za 2 měsíce zhubla bezmála 4 kg tuků a energie mám na rozdávání:-):-):-). Mohu tedy potvrdit, že hubnutí jídlem opravdu funguje:-).

p.Mahulena

Dlouho jsem hledala někoho, kdo mi poradí, jak nepřibírat, jíst zdravě a přitom dosyta, a  konečně jsem našla . nejen že mi Šárka poradila co jíst, taky mě naučila ve 4denním kurzu , jak tyhle dobrotky vařit. Vařím makrobiotiku pro celou rodinu a všichni jsou spokojeni, všem chutná. mám 4 dospělé děti + 1 dospělého manžela. kurz je vynikající, protože je ideální vidět, jak neznámé jídlo má vypadat a chutnat. :)

p.Kamila

Moc děkuji za kurz, bylo super si to vyzkoušet přímo v kuchyni, vidět a účastnit se přípravy jídel a hlavně ochutnat :-).
Určitě všem vřele doporučuji se zúčastnit.